Logo

Procesori za 775 cket Intel Pentium D

Број на оглас: 2270437 | Објавен на: 02.09.2017, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat procesori za 775 Socket.

Intel Pentium D 3.0 GHz /800 FSB/2MB Cache - 350 denari
Intel Pentium D 3.0 GHz /800 FSB/4MB Cache - 450 denari

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mobil

Потврден огласувач