Logo

Се издава Магацин и отворен простор со портален кран

Број на оглас: 2271241 | Објавен на: 20.03.2017, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400

Цена: 1.500 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


Магацин + Крански простор 2000 м2. На извонредно место на магистралниот Пат Градско Росоман. Приклучок за струја, вода канализација, телефон

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 osteruks

Потврден огласувач