Logo

Sprava za vezbanje stomacni muskuli

Број на оглас: 2271570 | Објавен на: 16.05.2017, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Неупотребена.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Зоран