1 / 7
5 x 112
500 €
31.03.2023 09:12

Скопје Центар / Скопје

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

18

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandazi te se novi 18"
odgovaraat za Golf , Passat , Skoda , Audi, Mercedes site vozila so 5 x 112 razmah na strafovi 500 eur

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

st
Потврден огласувач
072228224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам