Logo

skuter hamaci

Број на оглас: 2271695 | Објавен на: 09.02.2018, 00:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


prodavam skuter hamaci so dokumenti registriran 2008 god so pominati 7500 km realni vtor gazda masinata ne mue fakana se si e originalna na nea

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ORHAN

Потврден огласувач