Logo

Prodavam ili menuvam

Број на оглас: 2271860 | Објавен на: 27.03.2017, 01:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V70

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 4.000 € 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo v70 full oprema socuvan nema nitu edna mana servisiran za kes moze zamena so pomala kola so vasa doplata

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Suad