Logo

SE PRODAVA Freza HONDA 4

Број на оглас: 2271883 | Објавен на: 20.03.2017, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 € Цената не е фиксна 400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam freza HONDA 4 vo odlicna sostojba

kontaktirajte na 070558300

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 ljube