Logo

Boss DD-6

Број на оглас: 2272134 | Објавен на: 16.09.2017, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu malku koriste boss dd-6 kako eksteren efeket za DJ.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Nenad Petrov

Потврден огласувач