Logo

Bmw 525 tds

Број на оглас: 2272673 | Објавен на: 18.01.2017, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw Hitno

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Bmw