Logo

Renault kangoo 1.5 DCI

Број на оглас: 2273095 | Објавен на: 02.11.2018, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi na site vozila za RENAULT kontakt tel. 070511774

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Oktaj

Потврден огласувач