Logo

Mazda tribute 2.0

Број на оглас: 2273340 | Објавен на: 25.05.2018, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: Tribute

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 91 kw / 124 ks

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mazda tribute 4*4
Klima
4 vozdusni jastucinja
Podesuvanje na volan
Voziloto e odlicno socuvano
Plin so atest
Kuka so atest
Napraven kompleten redoven servis
Registrirana cela godina

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Moce

Потврден огласувач