Logo

se prodava vespa pijadzo

Број на оглас: 2273733 | Објавен на: 16.01.2017, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


se prodava vespa pijadzo zip ima nov akolumator

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 deja