Logo

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Aerodrom 38,41,43,54,63

Број на оглас: 2274019 | Објавен на: 18.10.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Централно

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Цена: 980 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naoga vo neposredna blizina na poliklinika Jane Sandanski. Stanot so kvadratura od ,65,m2 e so 2 spalni, 2 toalet, 2 terasi, so mnogu funkcionalen raspored,.Zgradata e so 2 vleza so liftovi, ke bidat gotovi za 6-7 meseci.Cenata e za vednas plakanje.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  STUDIO HOUSE

Потврден огласувач