Logo

Mercedes C220

Број на оглас: 2274374 | Објавен на: 21.03.2017, 02:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Airbag za mercedes ispravno

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Muki