Logo

Мемориска картичка MicroSD 8GB Patriot

Број на оглас: 2274394 | Објавен на: 12.07.2017, 23:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Вид на оглас: Се продава


Се продава мемориска картичка "Patriot" од 8 GB нова речиси некористена

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач