Logo

se iznajmuvat apartmani

Број на оглас: 2274618 | Објавен на: 06.12.2016, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 85

Греење: Струја

Спрат: 2

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuvat apartmani od 85 m2

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 gligor

Потврден огласувач