Logo

AIWA AV-D58 RESIVER DTS 5+1 DIGITAL SARAUND II SO EXTRA BAS

Број на оглас: 2275074 | Објавен на: 09.08.2017, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


AIWA AV-D58 RESIVER DTS 5+1 DIGITAL SARAUND II SO EXTRA BAS

Kontakt isklucivo telefon.........!!!!!!!

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 extra izbor hi-fi audio

Потврден огласувач