Logo

prodavam dve gumi,,,

Број на оглас: 2275273 | Објавен на: 22.06.2017, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


prodavam-----
edna guma-tigar-195/70/14-komplet so bandaz--

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 vlado

Потврден огласувач