1 / 5
Servo pumpa za Viljuskar
200 €
Цената не е фиксна
30.07.2018 18:15

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Servo pumpa za viljuskar , moze da se koristi za se od hidraulika. Prva petoletka Trstenik (nova)

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
077 935 750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам