Logo

Stop VW Polo (Lev) 94-99 NOVI ORIGINALNI I NAJEVTINI

Број на оглас: 2275554 | Објавен на: 21.04.2017, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: VW Polo

Tип на делови: Осветлување

Цена: 39 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални штопови по најевтини цени во Македонија !

- ОЕ: 6N0 945 111 C
- страна за монтирање: лева
- година: од 1994 до 1999
- производител: HELLA

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални штопови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing

Потврден огласувач