Logo

VOLVO V40 1.9TD ODLICNO!!!

Број на оглас: 2275645 | Објавен на: 25.06.2017, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V40

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Volvo V40 1.9TD, во топ состојба. Моторот не дува и не троши уље. Направен сервис на 245000км, уље, филтри, водна пумпа, пк каиш со затегач, сменети дискови со плочки и стабилизатори. Регистрирано до 17.03.2018година со зелен картон за цела година.
* Од опрема поседува
* автоматски клима уред кој работи перфектно
* електрика на сите прозорци
* електрика и греење на ретревизори
* паркинг сензори
* подесување на седишта по висина
* ABS систем за сопирање
* SRS систем против пролизгување
* Воздушни перничиња
* Може проверка во сервис по ваш избор!!!
За кеш екстра цена!!!

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач