Logo

MB 1213 mercedes мерцедес

Број на оглас: 2275721 | Објавен на: 20.03.2017, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава мерцедес 1213 1990 год со метален сандак. Може и замена за трактор со доплата

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 osteruks

Потврден огласувач