Logo

Memoriska micro sd Kingstoun 32gb

Број на оглас: 2276333 | Објавен на: 17.11.2016, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Вид на оглас: Се продава


Made in taiwan
glanc nova neotpakuvana
32gb

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Мартин