Logo

Se prodava GRAV

Број на оглас: 2276355 | Објавен на: 10.03.2017, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA Grav sut od krupniot staroto seme presen so garancija okolu 300 kila a mozi i na malo

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 NIKOLA

Потврден огласувач