Logo

ELEKTRICNA SEKIRA cepac za drva

Број на оглас: 2276715 | Објавен на: 06.05.2018, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


cepenjeto drva so ovaa masina ke vi predstavuva zadovolstvo.

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Branislav

Потврден огласувач