Logo

Moleraj, gletuvanj, bojadisuvanj i drugo

Број на оглас: 2277111 | Објавен на: 11.05.2019, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vrsime molerski uslugi. Moleraj, gletuvanje, bojadisuvanje i drugo. Rabotime kvalitetno, brzo, evtino i cisto. Imame golemo iskustvo. Moze so nas ili so vas materijal.
Telefon: 077 518 502

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Moleraj

Потврден огласувач