Logo

bandasi 14 ki

Број на оглас: 2277149 | Објавен на: 10.08.2017, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


izvadeni od Reno odgovarrat i na Ford Mondeo, Escord ispravni.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 EMIL

Потврден огласувач