Logo

Intel 775 процесори core duo dual core core 2 duo

Број на оглас: 2277188 | Објавен на: 04.02.2017, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Продавам процесори за Intel socket LGA 775 .

Можност за достава низ цела Македонија.


1 x Intel Core 2 Duo E4500 - 900 денари
3 x Intel Core 2 Duo E6300 - 900 денари
1 x Intel Core 2 Duo E4300 - 700 денари
3 x Intel Core 2 Duo E2180 - 700 денари
1 x Intel Core 2 Duo E2140 - 500 денари
1 x Intel Celeron E1400 - 300 денари
1 x Intel Pentium D820 - 200 денари

Екстра попуст за повеќе парчиња

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач