Logo

prodavam samsung s4

Број на оглас: 2277198 | Објавен на: 08.11.2017, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s4

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam ili menuvam samsung galaxy s4 non stop koristen so zastitni foli telefonceto si funkcionira besprekorno .Android 5.0.1

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач