Logo

AGREGAT 1KW BAKARNA NAMOTKA

Број на оглас: 2277223 | Објавен на: 30.11.2018, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AHREGAT 1 KW SO BAKARNA NAMOTKA I NE 1KVA TUKU 1 KW CISTA MOK

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 AGREGATI

Потврден огласувач