Logo

POPRAVKA NA DISPLAY ZA SCENIC

Број на оглас: 2277607 | Објавен на: 20.12.2019, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kartici za Renault

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ilija