Logo

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Број на оглас: 2278000 | Објавен на: 13.01.2019, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и заоблена (полукружна) кутија, ПВЦ ролетни (Ролопласт), Венецијанер со ширина од 16мм и 25мм и дебелина од 20 микрона и дрвен венецијанер со дебелина од 25, 35, 50 и 75мм.
______________________________________

Вршиме и монтажа и сервис на фиксни, роло и плисе (хармоника) комарници.
______________________________________
Монтажа и сервис на Соломатик надворешен венецијанер на мотор и курбла како и Гаражни врати на мотор.
______________________________________
Монтажа и сервис на вариолајт завеси со ширина на платно од 89мм и 127мм и од различни производители, Роло и Зебра завеси со различен степен на пропустливост на светлина.
______________________________________
ПВЦ Вариолајт, ПВЦ Хармоника врати, ПВЦ Парапетни (потпрозорски) даски.
______________________________________
За информации и нарачки обратете се на 070426080 (Viber) и на vanconikov@gmail.com.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Roletni i komarnici

Потврден огласувач