Logo

GUMI 315/22.5/70

Број на оглас: 2278989 | Објавен на: 14.03.2019, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


GUMI 315/70/22.5- 40 %
385/65/22.5- 40 %
445/45/19.5- 40%

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 PALAMIDA EKSPRES

Потврден огласувач