Logo

Baliracka simpa

Број на оглас: 2279045 | Објавен на: 20.03.2018, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baliracka simpa vo odlicna sostojba se e fabricko na nea cena po dogovor informacii tel 078 210142

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Saso Markovski

Потврден огласувач