Logo

PRODAVAM DDR1 RAM MEMORIJA

Број на оглас: 2279180 | Објавен на: 14.10.2017, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


DDR1 RAM MEMORIJA
-256 MB za 100 den
-512 MB za 250 den

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Predrag

Потврден огласувач