Logo

Se prodava niva hitno

Број на оглас: 2279348 | Објавен на: 17.02.2018, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1879 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava niva so fkupna povrsina od 1879 m2 pogodna za izgradba na kujka vikendica deloven prostor itn . Priklucok za voda struja kanalizacija .
Kontakt: 075-403-129 moze zamena

 Охрид    Општина: Дебарца

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач