Logo

Samsung edge

Број на оглас: 2279539 | Објавен на: 22.01.2017, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung edge

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samo stakloto e puknato raboti perfektno so telefonot odi selfie stapce. plus waerles adapter

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 htc

Потврден огласувач