Logo

Mazda xsedos 9 Business-Klasse

Број на оглас: 2279628 | Објавен на: 25.12.2018, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: Xedos

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 123 kw / 167 ks

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba,so servisna kniska site servisi se napraveni vo mazda vo germanija,ima novi gumi 4sesoni i diskovi,so plinski ured,bg registracija kompletni trosoci godisno vo bugarija
200e,100 e osiguranje i 90 e danok
kontakt telefon viber Riste +4915758542667 kolata se naoga vo Veles.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 STEFAN