Logo

VW.GOLF 2 1.6D Registriran

Број на оглас: 2279917 | Објавен на: 19.01.2017, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1990

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 750 € Цената е фиксна 850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo dobra sostojba kako nadvoresno vnatresno i motor.registriran do 04-2017g, ima felni i dobri gumi. Cena 750e fiksna. Tel. za kontakt 070 838 127.Dolniot broj ne vazi.

Огласи од: -

-

Желино, Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач