Logo

Jcb 3cx Turbo 4x4

Број на оглас: 2279970 | Објавен на: 09.01.2017, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Jcb 3cx Turbo 4x4
Year; 2004
Hours: 7100 h
Tezhina: 8100 kg
•Motor 68.80Kw
•Radio
•Teleskop
•Powerchift

 Тетово    Општина: Желино

Прати Е-Маил

 Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi

Потврден огласувач