Logo

Audi a4 1.9 tdi klimatronik reg hitno moze zamena

Број на оглас: 2280103 | Објавен на: 09.01.2017, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.699 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a4 1.9 tdi vo odlicna sostojba klimatronik napraven golem servis VREDI DA SE VIDI BARAJTE NA OVAJ BROJ SAMO 078.241 391 BEZ ZAMENA

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Duli