Logo

PRODAVAM TRAKTOR 539IMT

Број на оглас: 2280245 | Објавен на: 27.03.2017, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


продавам трактор IMT 539 1992год. со земјоделска механизација плугови и дрљачи машина за сечење дрва
077 580 441 JORDANCO

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 marija