Logo

Menjax za kombe

Број на оглас: 2280592 | Објавен на: 26.02.2017, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Menjac

Tип на делови: Менувачи

Цена: 340 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava menjac za kombe boxer 2.5 tdi i drugi delovi povise info na tel 071474255

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Luli