Logo

MAN TGA 18.440 Euro 5

Број на оглас: 2280782 | Објавен на: 24.04.2017, 01:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Moze zamena za stan vo kumanovo so moja doplata ili avtomobil na stranski tablici nad 2010god

Kontakt viber: 00 45 40 90 44 44

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Milan

Потврден огласувач