Logo

Man Tga 18.460 Euro 3

Број на оглас: 2280783 | Објавен на: 23.08.2017, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Kamionot se naodja vo Germanija. Spremen za rabota.
Godina 2004
KM 1 100 000
Kamionot e tip top so napraven Germanski tehnicki pregled.

Moze zamena.

Kontakt viber: 00 45 40 90 44 44

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Milan