Logo

Se prodava honda nsr

Број на оглас: 2281146 | Објавен на: 20.03.2017, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 1992

Модел: Nsr

Километри: 45000

Цена: 710 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava honda nsr vo perfektna sostojba pali vozi.Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme !!!

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Nikola