Logo

ГОЏИ САДНИЦИ | GODJI | GODZI | GOJI

Број на оглас: 2281422 | Објавен на: 01.06.2017, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Почнуваме со пролетна сезона 2017.
Едногодишни и двегодишни садници гоџи. Имаме калемени и развиени од семе.
Цената на парче е 190 денари.
За поголеми количини има попуст.
**Екстра цена за големи количини едногодишни садници од 1 евро.**

Садниците се размножувани во последниве 4 години. Семениот материјал првично беше увезен од Германија.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Jovanco

Потврден огласувач