Logo

bandasi r15 komplet so gumi 5*100

Број на оглас: 2282263 | Објавен на: 28.09.2017, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasive se od opel vektra so se gumi 4 zimski gumi i plus 2 letni.
Pasirat i na drugi koli so ist razmak 5*100

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач