Logo

Prodavam elektromotor trofazen

Број на оглас: 2282709 | Објавен на: 21.05.2017, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
3.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam elektromotor trofazen vo odlicna sostojba kako nov moze za razlicni nameni tel 078965895

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 --------

Потврден огласувач