Logo

Burton & Scott snowboarders

Број на оглас: 2282739 | Објавен на: 22.11.2016, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


For sale
Burton charger 146 all mountain freeride
Scott 150 all mountain freeride

Cena:
Burton 3000 den
Scott:5000 den

Kontakt: 070 458 295

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Agon